SOCIAL MEDIA
Daria Rybicka - dietoporady | o mnie
713
page-template-default,page,page-id-713,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Cześć,

Mam na imię Daria.
Jestem mamą 2 synów, dietetykiem z wykształcenia i certyfikowanym diet coachem. Optymistką z wyboru.

Przez wiele lat pracowałam jako manager w korporacji. Dzięki czemu nauczyłam się, co znaczy skutecznie realizować cele. W pewnym momencie moje życie wywróciło się do góry nogami. Sytuacja ta, nauczyła mnie jak sobie poradzić również w trudnych momentach. Efektem mojej zmiany jest własna firma i przejście drogi, dzięki której jestem spełnioną, szczęśliwą kobietą i tą pozytywną energią chcę zarażać inne osoby.

Swoją wiedzę i umiejętności cały czas aktualizuję na licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach, dzięki temu w swojej pracy wykorzystuję najnowsze trendy dotyczące zdrowego odżywiania i skutecznego realizowania celów przez Pacjenta.

Swojego męża „odchudziłam” o 30kg, a na swoim synu testuję jak nauczyć dziecko zdrowo jeść.

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przekonuję do tego, że najlepszym rozwiązaniem do upragnionej sylwetki jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Pokazuję jak to zrobić, jak osiągnąć sukces.

Możesz się ze mną spotkać osobiście lub on-line. W pracy z Pacjentem mam indywidualne podejście do każdej osoby. Wiele uwagi przywiązuję do motywacji.

Na blogu zobaczycie skrawki mojej codzienności i to w jaki sposób wiedzę o odżywianiu przekładam na swoje życie.

Pokazuję jak wziąć życie w swoje ręce i stać się tym, kim chcesz być.

Zapraszam