SOCIAL MEDIA
Daria Rybicka - dietoporady | About
140
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-140,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

o mnie

Cześć,

Mam na imię Daria.
Jestem mamą 2 synów, dietetykiem z wykształcenia i certyfikowanym diet coachem. Optymistka z wyboru.

Swoją wiedzę i umiejętności cały czas aktualizuję na licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach, dzięki temu swojej pracy wykorzystuję najnowsze trendy dotyczące zdrowego odżywiania i skutecznego realizowania celów przez Pacjenta.

Swojego męża “odchudziłam” o 30kg, a na swoim synu testuję jak nauczyć dziecko zdrowo jeść.

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przekonuję do tego, że najlepszym rozwiązaniem do upragnionej sylwetki jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Pokazuję jak to zrobić, jak osiągnąć sukces.

Możesz się ze mną spotkać osobiście lub on-line. W pracy z Pacjentem mam indywidualne podejście do każdej osoby. Wiele uwagi przywiązuję do motywacji.

Przez wiele lat pracowałam jak manager w korporacji. Dzięki czemu nauczyłam się, co znaczy skutecznie realizować cele. W pewnym momencie moje życie wywróciło się do góry nogami. Sytuacja ta, nauczyła mnie jak sobie poradzić również w trudnych momentach. Efektem mojej zmiany jest własna firma i przejście drogi, dzięki której jestem spełnioną, szczęśliwą kobietą i tą pozytywną energią chcę zarażać inne osoby.

Na blogu pokazuję Wam skrawki mojego życia i to w jaki sposób wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania przekładam na codzienne życie. Zobaczycie co mnie inspiruje i motywuje do działania.

Uczę jak wziąć życie w swoje ręce i stać się tym, kim chcesz być.

Zapraszam