SOCIAL MEDIA
Daria Rybicka - dietoporady | o mnie
713
page-template-default,page,page-id-713,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Cześć,

Mam na imię Daria i wspieram innych w drodze do spełnionego i zdrowego życia. Jestem dietetykiem, certyfikowanym diet coachem i mamą dwójki małych dzieci. Przez wiele lat pracowałam jako manager w korporacji wspierając innych w realizacji ich celów. Pewnie domyślasz się, że przeszłam tam fajną szkołę życia. Nauczyłam się efektywnego zarządzania zespołem i swoim własnym czasem, skutecznego realizowania celów i wiedzę jak motywować siebie i innych do osiągania ambitnych celów.

W pewnym momencie moje życie wywróciło się do góry nogami. Sytuacja ta, nauczyła mnie jak sobie poradzić również w trudnych momentach. Efektem mojej zmiany jest własna firma i przejście drogi, dzięki której jestem spełnioną, szczęśliwą kobietą i tą pozytywną energią chcę się dzielić. Wspieram innych w ich drodze do zdrowia.

Swojego męża „odchudziłam” o 50kg, a na swoim synu testuję sprawdzone sposoby na niejadka. Wspieram całe rodziny we wprowadzeniu do ich życia zdrowych nawyków. Pracuję również z osobami z zaburzeniami metabolicznymi i chorobami (m.in. insulinooporność, zaburzenia tarczycy, łuszczyca). Bliskie są mi tematy związane z odżywianiem w ciąży i podczas karmienia piersią oraz odżywianie małych dzieci.

Jestem autorką książki o zdrowym odżywianiu dla całej rodziny (tutaj więcej).


Swoją wiedzę i umiejętności cały czas aktualizuję na licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach, dzięki temu w swojej pracy wykorzystuję najnowsze trendy dotyczące zdrowego odżywiania i skutecznego realizowania celów przez Pacjenta.

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przekonuję do tego, że najlepszym rozwiązaniem do upragnionej sylwetki jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Pokazuję jak to zrobić, jak osiągnąć sukces.

Możesz się ze mną spotkać osobiście w Warszawie (zobacz jak wygląda spotkanie) lub on-line (zobacz więcej)

W pracy z Pacjentem mam indywidualne podejście do każdej osoby. Wiele uwagi przywiązuję do motywacji.

Więcej o moim doświadczeniu przeczytasz TUTAJ  Jeżeli chcesz sprawdzić cennik, zapraszam TUTAJ 

Jeżeli chcesz poznać opinie moich Klientów zapraszam na Znany Lekarz TUTAJ

 

 

Pozdrawiam,

Daria