SOCIAL MEDIA
Daria Rybicka - dietoporady | Masaże lecznicze i terapia trzewi w Warszawie
4461
page-template-default,page,page-id-4461,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
Cezary Gumowski

Masaże lecznicze i terapia trzewi w Warszawie

 

Cezary Gumowski – masażysta i fizjoterapeuta

Cezary Gumowski – ambitny, młody masażysta i fizjoterapeuta. 

Zapraszam na masaż klasyczny, bańki oraz terapię trzewi do Warszawy (Bielany). Gabinet masażu znajduje się w pobliżu metra Warszawa Młociny.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji na kierunku fizjoterapia. Od 5 lat pomagam pacjentom. W gabinecie zawsze dążę do rozwiązania problemów, z którymi się do mnie zgłaszają oraz skupiam się na znalezieniu przyczyny. Metody pracy dobieram indywidualnie do potrzeb pacjenta, by osiągnąć założony cel. 

Masaż klasyczny, czyli leczniczy

Masaż klasyczny ma na celu mocne przekrwienie i rozluźnienie masowanego obszaru, wyciszenie układu nerwowego, rozładowanie napięć spowodowanych, np. charakterystyką Twojej pracy czy aktywności. Zabieg skupia się na leczeniu bólu pochodzącego głównie z narządu ruchu, jak i układu nerwowego. W zależności od potrzeb może być to między innymi masaż leczniczy kręgosłupa czy karku.

Terapia trzewi 

Terapia trzewi składa się z masażu brzucha, który polega na uciskaniu w konkretnej kolejności narządów wewnętrznych w celu ich rozluźnienia i usprawnienia ich pracy. Masaż może pomóc na dolegliwości związane z układem pokarmowym oraz wydalniczym, takimi jak: wzdęcia, zaparcia, biegunki, refluks, bolesne miesiączki oraz z problemami związanymi z narządem ruchu.  

Jak zapisać się na masaż lub terapię trzewi w Warszawie?

Najłatwiej zapisać się i wybrać termin bezpośrednio na platformie Booksy – tutaj. Wybierz masaż klasyczny, bańki lub terapię trzewi w zależności od swoich potrzeb. Zwróć uwagę na czas trwania masażu – może być to godzina lub nawet półtorej godziny. 

Jak przygotować się na masaż?

Dla wszystkich zabiegów i masaży obowiązują następujące zasady:

  • Przyjdź w luźnym ubraniu i zdejmij biżuterię.  Załóż niekrępującą bieliznę. 
  • Nie musisz brać ręcznika. 
  • Posiłek zjedz maksymalnie 1 godzinę przed masażem. 
  • Możesz wziąć ze sobą, np. wyniki badań obrazowych czy krwi. 
  • Jeżeli nie czekasz na ważny telefon, lepiej go wyciszyć. W końcu masaż to jest czas dla Ciebie, prawda? 😊

Jeśli wybierasz się na terapię trzewi, obowiązują dodatkowe zasady:

  • Przed wizytą należy nie jeść przez trzy godziny, nie pić zbyt dużej ilości wody oraz w tym dniu skorzystać z toalety.
  • Podczas zabiegu można wyjść do toalety.