SOCIAL MEDIA
Daria Rybicka - dietoporady | Chrzest Kubusia i dekoracje do przygotowania samemu w domu
1165
post-template-default,single,single-post,postid-1165,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Chrzest Kubusia i dekoracje do przygotowania samemu w domu

Chrzest dziecka to ważne wydarzenie. Nie tylko dla nas rodziców, ale dla całej rodziny. Są narodziny i pierwsze spotkania, pierwsze uśmiechy i słowa, chrzciny, czy urodziny. Fajnie wiedzieć, że nie tylko my będziemy przy naszym dziecku w tych momentach. Będzie miał bliskie osoby, które bez względu na wszystko będą mu towarzyszyć w ważnych wydarzeniach.

A Kubuś, jak to Kubuś 😉 spisał się wyśmienicie. Przespał większość Mszy lub rozkosznie rozglądał się dookoła ?

Pytaliście też jak Juluś. Chłopaki trzymali sztamę i też całą Mszę przespał u Taty na rękach 😉

Processed with VSCOcam with a5 preset

Processed with VSCOcam with a5 preset

Processed with VSCOcam with a5 preset

 

O stroju pisałam Wam tutaj , dodaliśmy tylko białe elementy do nadania odświętnego charakteru (czapkę i szalik zrobiła ciocia Aneta).

 

Processed with VSCOcam with a5 preset

 

Dzięki wsparciu żeńskiej części rodziny stoły uginały się od pyszności ? A wyjątkową atmosferę podkreśliła też otoczka. Pięknie przystrojony stół, detale, o które zadbały Siostry… No pięknie było. Dzięki Aneta!

Jeśli chciałybyście skorzystać z jej pomocy przy organizowaniu imprez, tu macie nr. telefonu 600 372 958 A jeśli chcecie zobaczyć więcej jej prac tutaj mój BABY SHOWER.

 

PIĘKNY CHRZEST – DETALE

 

 • Czas. Pamiętaj, że potrzebujesz go naprawdę sporo. Zaplanuj, co chcesz przygotować, przemyśl wszystko wcześniej. Zapisz rzeczy, które wykorzystasz.
 • Te detale, które będzie można, przygotuj już kilka dni wcześniej. Niech będą gotowe na ten Wielki Dzień. Ustawienie stołów, ułożenie talerzy i zastawy, prezentów dla gości – to wszystko zrobiliśmy dzień wcześniej. W dniu chrztu zostały dostawione tylko kwiaty i dzbanki z wodą.
 • Jeżeli nie czujesz się na siłach przygotować pełnego wystroju, zadbaj o kilka detali. Biały obrus, ładnie ustawiona zastawa, białe kwiaty w wazonie, serwetki. Tylko niech to wszystko będzie w jednym klimacie.
 • Niech Twoja praca będzie wyeksponowana. Jeżeli organizujesz imprezę w domu i chcesz zachować efektowny wygląd, postaw jedzenie na stole już po tym, jak goście usiądą za stołem.
 • Unikaj butelek na stole. U nas była ładnie podana woda. Soki (przelane do dzbanków) zostały postawione razem z podawanym jedzeniem, dzięki temu udało się wyeksponować dekoracje, które były na stole.

 

Processed with VSCOcam with a5 preset

 • Wybierz motyw lub kolor przewodni. Dla nas naturalnym wyborem do chrztu był kolor biały. Bądź konsekwentna, elementy, które pojawiają się na stole niech będą tylko tego koloru.Processed with VSCOcam with a5 preset
  Wykorzystaj to, co masz w domu (piórka, wstążki, serwetki itd.). Na krześle możesz położyć miękki biały koc, do lampionów włóż białą świeczkę, na środek stołu ułóż zwykłą firankę,  a do wazonu wstaw kwiaty.Processed with VSCOcam with a5 preset

 

 • Kwiaty – kiedy postawisz je na stole, od razu inaczej zaczyna on wyglądać. My wybraliśmy eustomę i gipsówkę. Były rozstawione w kilku wazonach. Do tego z tych samych kwiatków był mały bukiecik dla Kubusia. Gipsówka była również dekoracją sztućców.Processed with VSCOcam with a5 preset 
 • Zaplanuj mały gest, który zaskoczy gości np. ładnie zapakowany cukierek
  Raffaello, zapakowane w przezroczysty papier zawiązany białą wstążeczką. To z pewnością miły gest dla Gości.

 

Processed with VSCOcam with a5 preset

 

DAJCIE ZNAĆ JAKIE MACIE SWOJE SPOSOBY NA UPIĘKSZENIE RODZINNYCH IMPREZ.

 

I najważniejsze. Bez względu na to, jak pięknie przystroisz swój dom najważniejsza jest obecność. Obecność Twoja i bliskich. Byście razem cieszyli się z tego dnia, a Twoje dziecko patrząc po latach na zdjęciach widziało szczęśliwą rodzinę.

Pięknych, rodzinnych imprez dla Was.

 

Processed with VSCOcam with a5 preset

 

No Comments

Post A Comment