SOCIAL MEDIA
Daria Rybicka - dietoporady | Moja wishlista na święta.
1793
post-template-default,single,single-post,postid-1793,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Moja wishlista na święta.

Kochany Święty Mikołaju,

Jestem już całkiem dużą dziewczynką, ale wierzę w Ciebie mocno. W tym roku byłam naprawdę grzeczna wiec piszę ten list z dużą nadzieją na jego realizację. Zeszłoroczne prośby i marzenia spełniłeś. W tym roku mam dla Ciebie większe wyzwanie… Przesyłam Ci moja listę prezentów. Będzie mi miło, kiedy chociaż część z nich spełnisz.
1. Proszę Cię o zdrowie. Dla mnie i mojej rodziny. Ja wiem, że wszyscy mówią w te święta “dużo zdrowia Ci życzę” albo “obyśmy byli zdrowi” no ale ja naprawdę Cię o to proszę. Tak na teraz i na zawsze.

2. I o spokój. Tak. Spokój to jest to, co lubię. Daj mi go proszę nie tylko od święta. Chcę tak na co dzień. Dzień w dzień mieć go w sobie.

3 I energia do działania też mi się przyda. Ba, nawet więcej,  jakieś nadprzyrodzone moce właściwie. Bo wiesz, wyszło jak wyszło. Firmę muszę szybko rozkręcić wiec jakiś dodatkowy generator mocy by się przydał. I każdego dnia, przy chwilach zwątpienia podśpiewam sobie pod nosem “Mam tę moc, mam tę moc”

4 I kreatywność też przygarnę. Nawet garściami brać ją będę. Bo przecież do pracy za chwilę wracam wiec kreatywność z pewnością się przyda.

5 I nie chcę już słyszeć “pewnego dnia będzie dobrze” bo wiesz… Tydzień ma 7 dni i  żaden z nich nie nazywa się “pewnego dnia”. Ja proszę Ciebie by było dobrze tu, dziś i teraz

6 I spraw jeszcze, abym nauczyła się dobrze wykorzystywać czas, bo wtedy będę go miała wystarczająco dużo

7 I jeszcze kilka tych rzeczy do “chcenia” bym znalazła, ale wiem ze masz też innych potrzeby na głowie wiec na dziś już wystarczy.

A jeśli jednak stwierdzisz, że muszę jeszcze poczekać na realizację swojej świątecznej Wish Listy…

to takie maleństwa wypatrzyłam.

fotorcreated

1. Książka znajdziesz TUTAJ 

2. Kapcie TUTAJ

 

A Co się znalazło w Twoim Liście do Świętego Mikołaja?
No Comments

Post A Comment