SOCIAL MEDIA
Daria Rybicka - dietoporady | Sezon na lody rozpoczęty
15
post-template-default,single,single-post,postid-15,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Sezon na lody rozpoczęty

dietoporady-daria-rybicka-sezon-na-lody-rozpoczety-00001

 

Pomysł na rodzinne popołudnia i miejscówka z obłędnymi lodami.
Nawet jeżeli dbacie o nawyki żywieniowe, czy jesteście na diecie bezglutenowej, czy bezmlecznej znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Przed nami weekend. Jeśli nie macie pomysłu na popołudnie i jesteście z Warszawy to zapraszam Was do lodowego królestwa.
Nawet jeżeli dbacie o nawyki żywieniowe, czy unikacie glutenu lub nabiału znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Lodziarnia „Baśniowa”

ul.Wojska Polskiego 41, Warszawa

To miejsce, w którym wasze lodowe fantazje staną się rzeczywistością. Fajna alternatywa na rodzinne spędzenie popołudnia.

Nasza ulubiona miejscówka, kiedy mamy ochotę na lodowe szaleństwo.

Najlepszy Recenzent 🙂

Processed with VSCOcam with a5 preset

Tu każdy znajdzie coś dla siebie – codziennie czeka na was blisko 40 smaków. A co najważniejsze – lody z Baśniowej przygotowywane są codziennie ze świeżych składników według ściśle przestrzeganych receptur, dlatego zawsze smakują doskonale. Widać, że właściciele przywiązują dużą uwagę do jakości. Nie znajdziemy w nich mleka UHT i sztucznych barwników, a większość lodówowocowych zawiera blisko 30% owoców.

„Baśniowa” zaskakuje nieoczywistymi smakami. Sezonowo serwowane są tu lody kwiatowe np. nasturcjowe, słonecznikowe, dyniowe czy też całkiem zaskakujące np. o smaku szampana.

Duży plus za wyjście naprzeciw potrzebom osób dbających o linię czy mających problemy z nietolerancjami czy alergiami pokarmowymi.

Znajdziecie tutaj lody bez dodatku cukru, wegańskie i bezglutenowe.

Naszym hitem są te o smaku orzechowo-czekoladowym (gianduia) bez cukru i laktozy.

dietoporady-daria-rybicka-sezon-na-lody-rozpoczety-00002

 

Obłędnie wypadła też totalnie czarna gorzka czekolada. Dla naszych pociech numerem jeden były oczywiście owocowe sorbety. Jednym słowem jest różnorodnie, pysznie, a do tego niskokalorycznie – czy nie brzmi to jak wręcz nierealne lodowe marzenie? W „Baśniowej” staje się ono rzeczywistością.

 

dietoporady-daria-rybicka-sezon-na-lody-rozpoczety-00004

 

A że to miejsce typowo rodzinne, nie zabrakło też przewijaka w łazience, czy mini kącikado zabawy. Przy odrobinie szczęścia macie szansę trafić na „Kręcenie na życzenie” czyli produkcję lodów na żywo. Za to w każdym momencie możecie zobaczyć wyeksponowane za szybą, imponujące maszyny do lodów. Naprawdę robią wrażenie. Tak jak przecudnej urody kasa. To kolejne argumenty, żeby wpaść do „Baśniowej”.

I gwarantujemy, że nie skończy się na jednej wizycie!

 

dietoporady-daria-rybicka-sezon-na-lody-rozpoczety-00006

Materiał przygotowany dla Mammazine

nowe-logo-kwiecien-2015-czarne-1024x217

Autorki: Daria i Marta

 

No Comments

Post A Comment