SOCIAL MEDIA
Daria Rybicka - dietoporady | „Zadbaj o siebie” – czas START!
57
post-template-default,single,single-post,postid-57,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

„Zadbaj o siebie” – czas START!

Chcę być nie tylko spełnioną Mamą, ale też zadbaną Kobietą, która czuje się dobrze sama ze sobą i swoim ciałem.

Moja historia

Prawie 3 miesiące temu zostałam mamą 2 dziecka. Po pierwszym porodzie po trzech miesiącach ważyłam mniej niż przed ciążą. Po cichu liczyłam, że tym razem los też będzie łaskawy. Tak się nie stało.

W ciąży przytyłam 12 kg. Po kilku tygodniach po porodzie weszłam na wagę i okazało się, że 9 z tych 12kg nadal mi zostało. Ponad 3 kg waży dziecko wiec o co chodzi?… Kolejne dni obserwowania siebie wskazywały ewidentnie, że po porodzie po prostu zaczęłam tyć. Wiedziałam, że nie wynika to z tego, że się objadam… Po pierwszych próbach wprowadzenia aktywności fizycznej waga wciąż nie chciała drgnąć we właściwą stronę…

Po co Wam to piszę?

Bo wiele z Was pytało mnie o co chodzi.. do jakiej formy chcę wrócić skoro tego nie potrzebuję, wyglądam dobrze itd….

Dla mnie ważne jest to jak ja się czuję. Fakty są takie, że chcę zobaczyć 5- tkę z przodu na mojej wadze (mam 171 wzrostu). To ile ważę nie jest jednak w tym wszystkim najważniejszą sprawą! Ja nie chcę się odchudzić, nie chcę czegoś “tracić”. Chcę osiągnąć swój cel!

Chcę być nie tylko spełnioną Mamą, ale też zadbaną Kobietą, która czuje się dobrze sama ze sobą i swoim ciałem.

 

Akcja „Zadbaj o siebie”

Na bieżąco będę Wam pokazywać jaką drogę pokonuję i jak mi idzie. Wierzę, że wiele z Was do mnie dołączy, że będziemy się wzajemnie motywować i wspierać!

Nie będzie wyliczania kalorii i rozpisanych diet. Nie o to chodzi. Ważne jest to, aby osiągnąć swój cel w zgodzie ze sobą, w swoim tempie i na własnych zasadach. Słuchać siebie, umieć rozpoznać czego w danym momencie potrzebujemy. Chcę Wam pokazać jak to osiągnąć.

Zobaczycie, będzie bardzo rozwojowo.

Tematy dotyczące odżywiania to oczywiście mocny filar tego programu, ale będzie nie tylko o tym!

 

· Podzielę się wiedzą

· Pokażę co jem, dam Wam swoje przepisy

· Zobaczycie jak ćwiczę i jak wygląda moja codzienność

· I przede wszystkim jak się motywuję się do działania

 

Powiem Wam szczerze- ostatnie dni nie były dla mnie łaskawe, dostałam nieźle w kość. Dlatego zaczynam małymi krokami, nie do końca tak jak planowałam… ale to właśnie jest to prawdziwe życie. Nie zawsze jest tak, jakbyśmy chcieli, ważne jest to aby iść do przodu.

Akcja “zadbaj o siebie” to będzie naprawdę duża inicjatywa. To projekt, który będzie rozwinięty w wielu postach. Pierwszy krok zrobiony. Następne jeszcze w tym tygodniu.

Będzie o planach na wrzesień, o tym dlaczego zaczęłam od wizyty u lekarza i to, co kobiety lubią najbardziej – zakupy.

dietoporady-daria-rybicka-zadbaj-o-siebie-czas-start-00002

Dołączcie do mnie!

Na bieżąco możecie śledzić moje poczynania na INSTAGRAMIE i FACEBOOKU

Zacznij ze mną i zachęć innych aby dołączyli do nas. Podziel się informacją na swoim profilu.

dietoporady-daria-rybicka-zadbaj-o-siebie-czas-start-00004

No Comments

Post A Comment