SOCIAL MEDIA
Daria Rybicka - dietoporady | lubimy – Kawiarnia ToZo Cafe
35
post-template-default,single,single-post,postid-35,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-3,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

lubimy – Kawiarnia ToZo Cafe

 

Za co lubimy ToZo Cafe?

Przede wszystkim za przyjazną atmosferę. Czuć, że to miejsce jest naprawdę stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Warszawa to miasto, w którym można znaleźć fajne miejsca dla mam z dziećmi. Niestety dzielnice Bemowo i Wola to raczej kawiarniano-restauracyjna pustynia. Brakowało bardzo w tej okolicy takiego miejsca jakie stworzyły Wiola i Agnieszka – właścicielki kawiarni. Dziewczynom udało się zrealizować swoje założenia, czyli stworzenie przestrzeni do zabawy dla dzieci i miejsca do chwili odpoczynku dla ich rodziców.

Kawiarnia ToZo Cafe Warszawa Wola Bemowo

 

 

Za co lubimy ToZo Cafe? Przede wszystkim za przyjazną atmosferę. Czuć, że to miejsce jest naprawdę stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Chociaż nie tylko – jeśli chcecie spędzić przyjemny letni wieczór przy lampce dobrego wina albo lokalnego piwa to też znajdziecie tu coś dla siebie.

Dużym atutem tego miejsca jest lokalizacja – lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Moczydło. Dlatego to idealne miejsce na chwilę odpoczynku po rodzinnym spacerze, czy chociażby wstąpienie na lody.

W lokalu jest duże pomieszczenie stworzone na potrzeby dziecięcych zabaw. Z jednej strony oddzielone nieco od części, w której są stoliki, z drugiej strony z otwartą przestrzenią – dzięki temu można mieć zawsze swoją pociechę „na oku”.

 

Processed with VSCOcam with a5 preset

ToZo Cafe dostaje od nas duży plus za:

  • Akcję wspierającą karmienie piersią „Mama karmi w ToZo Cafe”.

Świetna inicjatywa, za którą bijemy duże brawa. Na czym polega akcja? Jeżeli karmisz piersią poinformuj o tym obsługę – otrzymasz pyszną herbatkę gratis.

Już za kilka dni z pewnością skorzystamy 🙂

 

Processed with VSCOcam with a5 preset

  • Zorganizowanie grupy zakupowej.

Za pośrednictwem serwisu Lokalny Rolnik możesz zamówić przez internet ekologiczne, regionalne produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców. Produkty są przywożone do kawiarni w konkretne dni bezpośrednio od rolników. Oczywiście sprawdziłam jak to działa w praktyce. To co bardzo mi się spodobało to szeroki asortyment produktów (warzywa, owoce, mięso, mąki, kasze, makarony itd.). Można tam znaleźć również gotowe produkty – wędliny, pierogi, nabiał itd., które są naprawdę super jakości.

 

Processed with VSCOcam with a5 preset

  • Zajęcia dla dzieci – warsztaty plastyczne, zajęcia teatralne, językowe. dogoterapia, czy słynne już Gordonki – zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych.
  • Menu

Znajdziesz to coś dla siebie bez względu na porę dnia czy upodobania kulinarne. Masz do wyboru śniadania (np. kanapki na pełnoziarnistym pieczywie z łososiem, awocado i warzywami, czy granolę z owocami) codziennie świeżą zupę, naleśniki, pierogi, przekąski, zdrowe koktajle i smoothie (polecam nasz ulubiony ze szpinakiem, bananem i mango) i fajne sezonowe sałatki. Oczywiście nie zabraknie czegoś słodkiego i naprawdę dobrej kawy.

Mamy z Warszawy – byłyście kiedyś?

Może jakaś wspólna herbata/koktajl? 🙂

 

 

Jeśli podoba Ci się ten wpis dajcie mi znać w komentarzu lub klikajcie tutaj

Podziel się ze znajomymi – Udostępnij link na swoim FB 🙂

Materiał przygotowany dla Mammazine

Cały tekst znajdziesz TUTAJ

No Comments

Post A Comment